O NAS

KIM JESTEŚMY?

Leo Minor Sp. z o. o. to ogólnopolska agencja zatrudnienia, uprawniona do świadczenia usług: pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego o międzynarodowym zasięgu. Spółka rozpoczęła swoja działalność jako agencja pracy w lutym  2017 roku. Została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznaniu pod numerem 0000332955 oraz do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje zatrudnienie pod numerem 18104.

Naszym bezpośrednim partnerem jest licencjonowana Ukraińska agencja pracy INTRUD z siedzibą w Chmielnickim z którą jesteśmy powiązani kapitałowo oraz zarządczo.

Dynamiczna i efektywna działalność zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, jest najlepszą gwarancją ciągłego rozwoju naszej firmy. Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych, doradztwie oraz wynajmie personelu. Cudzoziemcom oferujemy również analizę sytuacji oraz pomoc w uzyskaniu wizy.

Nasza oferta skierowana jest do:

  • firm usytuowanych na całym świecie, oferując fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę klienta, zaangażowanie oraz terminowość,
  • osób bezrobotnych,
  • osób chcących zmienić pracę,
  • osób zainteresowanych dodatkowym źródłem dochodów,
  • studentów,
  • osób zainteresowanych sezonową pracą.

Nasza misja to przyczynianie się do rozwoju rynku pracy, pracowników, firm i społeczności lokalnej.

Pragniemy ułatwić spotkanie pracownika i pracodawcy, dostosowując oferty do potrzeb i wymagań klienta. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Naszym celem jest dobór właściwego pracownika na właściwe stanowisko, tak by osiągnąć zadowolenie zarówno pracodawcy, jak i pracownika.

Przed realizacją każdego projektu dogłębnie analizujemy i zapoznajemy się z kulturą danej organizacji. Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe. Pracownicy oferowani przez naszą agencję mogą wykonać nie tylko zadania dodatkowe, uzupełnić okresowo zwiększone zapotrzebowanie na pracę, ale także zastąpić nieobecne osoby w okresach urlopowych.

Ponadto, gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm w działaniu oraz szybką realizację zlecenia .

Jesteśmy nastawieni na budowę silnej i długotrwałej, partnerskiej współpracy.